Pregrada.info - nezavisni pregradski portal

Novosti

12.01.2014. 13:23:40 - Hrvoje Krsnik

Pregradu u četvrtfinalu zaustavio Radobj

U vrlo uzbudljivoj utakmici četvrtfinala Cupa Zagorja između Pregrade i Radoboja dogodio se nezaboravni preokret. Nakon vodstva od 4-1 Pregrade u prvom poluvremenu i igre kakvoj Radoboj nije mogao parirati, u drugom poluvremenu dogodio se preokret te je Radoboj boljom igrom i golmanom koji se je uključivao u igru kao 5 igrač, došao do izjednačenja te su Radobojčani u zadnjoj minuti zabili za vodstvo. Pregrada se nije do kraja susreta uspjela vratiti u igru te je tim rezultatom Radoboj prošao u polufinale. Pregračanima je da ostanu u nevjerici jer su nakon prvog poluvremena imali sve u svojim rukama, i rezultat i igru.

U ostalim susretima Straža je pobjedila Klanjec sa 4-0.

Isto tako Rudaru iz DZ nije bio dovoljno vodstvo od 4-1 jer se Vatrogasac uspio vratiti u igru sa izjednačenjem te su udarcima sa šest metara prošli u polufinale.

Uzbuđenja nije bila lišena ni posljednja utakmica u kojoj je Inkop bio puno hladnokrvniji prilikom izvođenja udaraca sa šest metara i izborio polufinale.

Rezultati
STRAŽA-KLANJEC 4:0 (Družinec 3, Kunštek)
PREGRADA-RADOBOJ 4:5 (Kolar, Bolarić, Petrak, Hanžić/Dlesk 2, I. Košutić 2, Kranjčec)
RUDAR (DZ)-VATROGASAC 8:9 p (4:4) (Jurina, Petrovečki, Cujzek 2/Silić 2, Krog 2)
SCHIEDEL-INKOP 1:4 P (1:1) (Vinceljak/Moštak)