Pregrada.info
23.09.2017. 07:45:11 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

www.pregrada.info   Forum   Pomoć Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 6 7 [8]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: KOSTEL PROMET-NEPRAVILNOSTI  (Posjeta: 46026 )
UZZPR
Newbie
*

« Odgovor #105 : 16.06.2014. 19:45:00 »

evo nakon nekoliko mjeseci "primirja",dolasko novih rukovodečih kadrova ponovno problemi u KP-u.
i dalje se rade subote koje nisu plačene,počele su se raditi nočne smjene naravno neplačene,a i radi se po 10 sati dnevno,ta dva sata viška naravno neče biti plačeno,radnicama se prijeti otkazima jer nemogu izvršiti prenapuhane norme,uglavno sve po starome.
novina je jedino ta da kruže glasine da uprava pokušava utjecati na doktore kako bi se smanjila bolovanja na kojima su radnice zbog iscrpljenosti(psihičke i fizičke),te navodno pokušavaju doznati razloge pojedinih bolovanja.nadam se da doktori neče popustiti i da če se držati lječničkog kodeksa!!!
i na kraju,znam da če se opet pojaviti neki nick koji če sve ovo demantirati,napominjem:sve ovo što sam napisao doznao sam od samih radnica KP-a,što iz obitelji što prijatelja,i neču više odgovarati na provokacije uprave KP-a  Afro
Evidentirano
pregracan
Sr. Member

Vinum et pueri verices

« Odgovor #106 : 16.06.2014. 20:47:42 »

...pa kaj se žališ na forum...prijavi institucijama .... imaš ih barem dosta ...od liječničke komore do USKOKA ... daj si mira...ko nemre radit nemre  Idiot Idiot Idiot za utjehu ima i još gorih poslova i manje plaćenih Cry Cry Cry
Evidentirano

Sapienti sat
UZZPR
Newbie
*

« Odgovor #107 : 16.06.2014. 21:40:01 »

...pa kaj se žališ na forum...prijavi institucijama .... imaš ih barem dosta ...od liječničke komore do USKOKA ... daj si mira...ko nemre radit nemre  Idiot Idiot Idiot za utjehu ima i još gorih poslova i manje plaćenih Cry Cry Cry
ne žalim se ja nego radnice,institucije u ovoj državi kao l sve ostalo baš i ne funkcionira
a ti mi u ovom postu zvučlš kao okorijeli kapitalista (feudalac)
prijavljeno!
Evidentirano
pregracan
Sr. Member

Vinum et pueri verices

« Odgovor #108 : 17.06.2014. 08:08:18 »

...a kaj si ti neki Svetac zaštitnik radnica Kostel-prometa...kak to da se baš tebi javljaju...ili si neki veliki samozatajni sindikalac koji se boji napisati svoje ime i prezime... 2Funny 2Funny 2Funny...a ak je prijavljeno kaj se onda plačeš Cry Cry Cry pa institucije buju napravile svoje Afro Afro Afro...ili možda da gazde naprave jako velike dugove i firmu otpeljaju u stečaj...a radnice na burzu...čini mi se po tebi da je to najbolje rješenje Idiot Idiot Idiot Idiot Idiot Idiot
Evidentirano

Sapienti sat
plemko
Full Member

« Odgovor #109 : 18.06.2014. 14:49:38 »

...a kaj si ti neki Svetac zaštitnik radnica Kostel-prometa...kak to da se baš tebi javljaju...ili si neki veliki samozatajni sindikalac koji se boji napisati svoje ime i prezime... 2Funny 2Funny 2Funny...a ak je prijavljeno kaj se onda plačeš Cry Cry Cry pa institucije buju napravile svoje Afro Afro Afro...ili možda da gazde naprave jako velike dugove i firmu otpeljaju u stečaj...a radnice na burzu...čini mi se po tebi da je to najbolje rješenje Idiot Idiot Idiot Idiot Idiot Idiot
ti si pak svakom loncu poklopac!!!
Evidentirano

LUD JE SAMO ONAJ ČIJA SE LUDOST NE POKLAPA SA LUDOŠĆU VEĆINE!
pregracan
Sr. Member

Vinum et pueri verices

« Odgovor #110 : 18.06.2014. 18:42:05 »

ti si pak svakom loncu poklopac!!!

...glavno da nisi ti... Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

Sapienti sat
dulcineja
Jr. Member
**

« Odgovor #111 : 19.02.2015. 17:58:10 »

Embarrassed

* 10994750_10204426418673336_1272189417_n.jpg (130.4 KB, 576x960 - (hitova: 1014 ).)
Evidentirano

Ti si ta koja će promijeniti sve - počevši od sebe same.
Timber Wolf
Newbie
*

« Odgovor #112 : 24.02.2015. 20:27:08 »

Gospodin Golec ima iskaznicu krive stranke, jednostavno politicki je nepodoban sefu proizvodnje...
Evidentirano
mr. green
Full Member

« Odgovor #113 : 27.02.2015. 15:42:40 »

A ko je šef proizvodnje?  Shocked
Evidentirano

...šta gledaš? sviraj!...
pregracan
Sr. Member

Vinum et pueri verices

« Odgovor #114 : 27.02.2015. 18:29:25 »

... a iz koje stranke je gdin. Golec ...
Evidentirano

Sapienti sat
dulcineja
Jr. Member
**

« Odgovor #115 : 02.03.2015. 17:30:44 »

... a iz koje stranke je gdin. Golec ...

Iz HSS-a nije  Huh?
Evidentirano

Ti si ta koja će promijeniti sve - počevši od sebe same.
 Str: 1 ... 6 7 [8]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.056 sekundi uz 18 upita.