Pregrada.info
23.09.2017. 07:39:22 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

www.pregrada.info   Forum   Pomoć Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: GRADSKI TRG PREGRADA,PAR EXCELLENCE!!!!  (Posjeta: 3719 )
mojca
Jr. Member
**

« : 02.06.2013. 12:39:34 »

Pustimo sad politiku ovu onu,gledajući drugu stranu ,zamislite da smo svi zadovoljni da nikom ništa netreba nikom niko nije krvi,ovo je nešto za vidjet,kad se to vidi na netu svaki dolazi u Pregradu.Možemo bit ponosni na trg a drugi zavidni,Svaka čast projektantu.

* trg_2.jpg (599.98 KB, 1280x1024 - (hitova: 281 ).)
Evidentirano
stef
Full Member

« Odgovor #1 : 02.06.2013. 12:50:28 »

Sve je to ok, ali to je bilo 2009. godine!!!!!!! U zadnje četiri godine nije napravila gotovo ništa. Sad se novci dobivaju kvalitetnim projektima a za to treba imati klikere u glavi.

Evidentirano
hsorsa
Moderatori stranica
Full Member

« Odgovor #2 : 02.06.2013. 13:02:05 »

Mislim da samo na toj fotki rasvjeta tak radi :/  zadnjih par puta kada sam bio navecer na trgu, pola lampi nije radilo ://
Evidentirano
zeljko
Newbie
*

« Odgovor #3 : 02.06.2013. 13:05:56 »

Istina, tu i tamo ima koja koja ne radi, a i u fontani par štrcaljka fali...Uglavnom to se da popravit i nebi trebalo biti skupo....
Evidentirano
jkruslin
Administrator
Sr. Member

« Odgovor #4 : 02.06.2013. 13:10:07 »

I kombinacija boja koja se vrti se isto može promijeniti  Wink
Evidentirano
Djed Bozicnjak
Newbie
*

« Odgovor #5 : 02.06.2013. 13:50:02 »

E moj admine bilo bi ti puno pametnije da izbrises te komentare svojih drugova nego da sanjas da ces trg ispred crkve obojiti u crveno !!! Prijava protiv ovog portala zbog krsenja predizborne sutnje vec je odaslana prema gongu . I iskreno se nadam strogoj kazni prema vasem portalu !!!!
Evidentirano
zeljko
Newbie
*

« Odgovor #6 : 02.06.2013. 13:53:06 »

E djedice ovaj post i topic nije tema o tome! (0 politici i predizbornoj kampanji!!!) Izgleda ti je dug put s sjevernog pola zamaglio cvikse....
« Zadnja izmjena: 02.06.2013. 14:00:22 zeljko » Evidentirano
jkruslin
Administrator
Sr. Member

« Odgovor #7 : 02.06.2013. 14:02:37 »

E moj admine bilo bi ti puno pametnije da izbrises te komentare svojih drugova nego da sanjas da ces trg ispred crkve obojiti u crveno !!! Prijava protiv ovog portala zbog krsenja predizborne sutnje vec je odaslana prema gongu . I iskreno se nadam strogoj kazni prema vasem portalu !!!!
Ne sanjam ja da će se trg obojati u crveno (svako vidi ono što sam želi). Moja je želja da boje na trgu budu primjerene, a ne bude kao da je u Las Vegasu. Primjerice, ne bi imao ništa protiv da boja fontane bude kao na primjeru s fotografije i to, pazi sad, plave boje  Smiley

Što se tiče kršenja izborne šutnje, optužuješ krivu stranu jer, u uvjetima korištenja portala (http://www.pregrada.info/uvjeti-koristenja/):

Moderatori rubrika ne mogu, zbog opsega napisanih materijala, aktivno pratiti sve sadržaje koje moderiraju, te stoga ne mogu garantirati da su svi sadržaji u skladu s pozitivnim zakonima u RH. Također, ne garantira se istinitost informacija objavljenih na ovom portalu. Objavljene poruke ne predstavljaju stav održavatelja, administratora i moderatora nego isključivo autora poruke. Kao autor poruke sami snosite moguće posljedice zbog objavljenog sadržaja.
Evidentirano
tajuska
Moderatori stranica
Full Member

« Odgovor #8 : 02.06.2013. 14:32:58 »

usput:
Članak 35, Zakon o lokalnim izborima
3) Izborna šutnja počinje protekom izborne promidžbe, a završava na dan održavanja izbora u devetnaest sati. Za vrijeme izborne šutnje zabranjuje se javno predstavljanje i obrazlaganje izbornih programa sudionika biračima, nagovaranje birača da glasuju za određenu kandidacijsku listu ili kandidata, objavljivanje procjena izbornih rezultata kao i objavljivanje prethodnih, neslužbenih rezultata izbora, izjava i intervjua sudionika izborne promidžbe te navođenje njihovih izjava ili pisanih djela.

tak da je bilo puno manje krsenja sutnje na forumu nego sto bi djedica htio...
Evidentirano

Ljubav je Ljubav!

"Svaki društveni napredak rezultat je nenormalnih ljudi", B. Shaw
pregracan
Sr. Member

Vinum et pueri verices

« Odgovor #9 : 02.06.2013. 14:49:56 »

Citat:
Ne sanjam ja da će se trg obojati u crveno (svako vidi ono što sam želi). Moja je želja da boje na trgu budu primjerene, a ne bude kao da je u Las Vegasu. Primjerice, ne bi imao ništa protiv da boja fontane bude kao na primjeru s fotografije i to, pazi sad, plave boje  Smiley

...e da smo bar 1/10 Las Vegasa....

modedit: poravak citiranja
« Zadnja izmjena: 02.06.2013. 15:20:55 hsorsa » Evidentirano

Sapienti sat
Vrc
Moderatori stranica
Full Member

« Odgovor #10 : 02.06.2013. 15:00:16 »

a mucica... 3some
Evidentirano

U slobodno se vrijeme bavim "humanitarnim" kockanjem. Sva prikupljena sredstva trošim na drogu.
hsorsa
Moderatori stranica
Full Member

« Odgovor #11 : 02.06.2013. 15:19:31 »

Prvo a bih osobno maknuo sarenilo sa crkve, jer izgleda naukusno, te bi pustio samo bijelo ili zuto (prirodno) svjetlo, a ne kao sada, rozo, zeleno, crveno i mali milijun drugih kombinacija...
Evidentirano
mojca
Jr. Member
**

« Odgovor #12 : 02.06.2013. 15:54:34 »

Bas zbog toga jedni mislie neukusno je,drugi krive boje svijetle itd, je trg poseban jer smo jedini.Smiley
Evidentirano
Nevazno
Full Member

« Odgovor #13 : 02.06.2013. 16:12:59 »

Nemoguce je da bas svi budu zadovoljni.
Ni meni se u pocetku nacrt nije dopao, no srecom, promjenila sam misljenje.
Kad sam ja bila dijete, igrali smo se se pred opcinskom zgradom i u 'Ulici', danasnjoj Tuskanovoj. Tad je bilo jako malo auta pa smo mogli biti na cesti Smiley a i klackalice u dvoristu nekadasnjeg djecjeg vrtica su bile cijele. Davno je to bilo.
Ovo proljece moji su se klinci igrali na trgu, zajedno s drugom djecom. Trcali su, skakali, igrali se, bezbrizno i veselo,
i nitko od prisutnih odraslih nije strahovao da ce podletjeti pod auto.
Stoga, bez obzira na boje, sve u svemu, trg je ok.

Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.086 sekundi uz 18 upita.