Pregrada.info
22.11.2017. 13:45:55 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

www.pregrada.info   Forum   Pomoć Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Teretana u Srednjoj školi Pregrada  (Posjeta: 12931 )
mojca
Jr. Member
**

« Odgovor #15 : 17.09.2014. 09:47:00 »

Evo i novčići su stigli..  Afro
http://www.pregrada.hr/story.php?id=813

Da stigli su ajde da vidimo sta ce se napravit , zapamtite si ovaj dan
Evidentirano
igorauspregrada
Newbie
*

« Odgovor #16 : 17.09.2014. 09:53:50 »

U pravu si neo,jedan od rijetki na ovom SDP forumu,da trebaš krizizirat i Vilmu i Vešligaja,i prošlu i sadašnju vlast, jer nisu napravili ništa 0 što se tiče mladih u Pregradi,što se tiče aktivnosti,Vilma se borila samo sa školama u gradu,dok sad ovaj Vešligaj samo asfaltira okolo,što se tiče teretane u srednjoj školi da to je jako dobro pitanje,danas sve više popularna teretana ""neka vrsta sporta"" koja je sve više prisutna među mladima i starijim u današnje vrijeme i pohvalano bolje u teretanu nego u birtiju,več je bila tema negdje dok je Vilma bila gradonačelnica i brojnih upita na tu temu da se teretana stavi u komercijalnu svrhu,na obostrano zadovoljstvo škole i zainteresiranih građana,u kojem ja osobno vidim dobar potez jer kao što je neo napisao stoji prazna sprave skupljaju  prašinu,
u ostalom teretana je velika investicija bila za školu prilikom otvorenja i zašto se je to uopće kupilo šta će srednjoj školi teretana pa nije to kineziološki fakultet,i na kraju još jedan veliki problem su  -interesi -to je strašna riječ koja se jako upotrebljava u zadnje vrijeme u javnosti,e tog nema za ovo područje za mlade u Pregradi,bilo to osobni ili društveni udruga e tog nema da netko potakne na tu temu,i neće biti pogovo za teretanu jer je Vilma šef,
Kao i u zadnje vrijeme čujem po gradu kako bi bilo dobro da se napravi isto za mlade >Street Workout Park< večinom mladi znaju o kakvom parku se radi jer je sve više prisutan po gradovima,sa pričom kako se na Humu na Sutli humska udruga mladih napravila dobila takav park,pa sad bi bilo dobro da se i tu napravi takvo nešto,ali opet ko će to potaknut u Pregradi,Zefra Vešligajeva udruga, pa kad su oni zadnje sta napravili ,e o tome vam pričam ljudi.Niko više nema interesa za mlade u ovom gradu,zato treba ovo sve maknut.

Uclani se u udrugu pa potakni :9 Ne znam sta cekas Smiley

igorauspregrada ja sam politicki neovisan,za to trebas bit u partiji
Na podrucju Pregrade imas 60 udruga. Siguran sam da ces naci neku kojoj nije uvjet da budes u partiji  Wink  2Funny
Evidentirano
mojca
Jr. Member
**

« Odgovor #17 : 17.09.2014. 11:21:18 »

U pravu si neo,jedan od rijetki na ovom SDP forumu,da trebaš krizizirat i Vilmu i Vešligaja,i prošlu i sadašnju vlast, jer nisu napravili ništa 0 što se tiče mladih u Pregradi,što se tiče aktivnosti,Vilma se borila samo sa školama u gradu,dok sad ovaj Vešligaj samo asfaltira okolo,što se tiče teretane u srednjoj školi da to je jako dobro pitanje,danas sve više popularna teretana ""neka vrsta sporta"" koja je sve više prisutna među mladima i starijim u današnje vrijeme i pohvalano bolje u teretanu nego u birtiju,več je bila tema negdje dok je Vilma bila gradonačelnica i brojnih upita na tu temu da se teretana stavi u komercijalnu svrhu,na obostrano zadovoljstvo škole i zainteresiranih građana,u kojem ja osobno vidim dobar potez jer kao što je neo napisao stoji prazna sprave skupljaju  prašinu,
u ostalom teretana je velika investicija bila za školu prilikom otvorenja i zašto se je to uopće kupilo šta će srednjoj školi teretana pa nije to kineziološki fakultet,i na kraju još jedan veliki problem su  -interesi -to je strašna riječ koja se jako upotrebljava u zadnje vrijeme u javnosti,e tog nema za ovo područje za mlade u Pregradi,bilo to osobni ili društveni udruga e tog nema da netko potakne na tu temu,i neće biti pogovo za teretanu jer je Vilma šef,
Kao i u zadnje vrijeme čujem po gradu kako bi bilo dobro da se napravi isto za mlade >Street Workout Park< večinom mladi znaju o kakvom parku se radi jer je sve više prisutan po gradovima,sa pričom kako se na Humu na Sutli humska udruga mladih napravila dobila takav park,pa sad bi bilo dobro da se i tu napravi takvo nešto,ali opet ko će to potaknut u Pregradi,Zefra Vešligajeva udruga, pa kad su oni zadnje sta napravili ,e o tome vam pričam ljudi.Niko više nema interesa za mlade u ovom gradu,zato treba ovo sve maknut.

Uclani se u udrugu pa potakni :9 Ne znam sta cekas Smiley

igorauspregrada ja sam politicki neovisan,za to trebas bit u partiji
Na podrucju Pregrade imas 60 udruga. Siguran sam da ces naci neku kojoj nije uvjet da budes u partiji  Wink  2Funny

Evo i sam si napisao 60 60 udruga kojekavih proletaraca ,govori kolko nas ima , a sta imamo od tog,nerad
Evidentirano
pregrada
Jr. Member
**

« Odgovor #18 : 17.09.2014. 11:46:42 »

Mojca, stvarno pretjeruješ .... Angry  Angry  Angry
Svojim postovima vrijeđaš oko 200 članova ŽNK i NK Pregrada, skoro stotinjak članova oba KUD-a,
članove planinarskog, lovačkog, gljivarskog društva, kostelske i sve druge kuburaše, kostelske žene,
udrugu malih životinja, medare, vinare, udruge za promicanje civilnog društva i još puno, puno njih
(60-tak) koji su u aktualnoj vlasti prepoznali kvalitetnog partnera za provođenje raznih projekata.
Dakle, govorimo sigurno o nekoliko stotina ljudi svih životnih dobi koji imaju svoj hobi i koji su aktivni
članovi ove naše male zajednice.
Stoga, BRAVO za njih   Afro Afro Afro , FUJ za tebe  Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
Zita
Newbie
*

"Alea iacta est"

« Odgovor #19 : 17.09.2014. 21:02:46 »

MOJCA,

mislim da je tvoja zadaća ovdje pljuvati po svemu i po svačemu a da uopće nemaš poštenih argumenata,
niti znanja kaj se uopće događa oko tebe.. i da blatiš ljude koji se tebi osobno iz nekog desnog razloga ne sviđaju;
ja stvarno ne znam zašto ti onda posjećuješ ovaj portal i koristiš ovaj forum ak je ovo SDP-ovsko leglo
zmija...okreni negdi drugdi gdje tvoji vode kolo i tamo sij frustracije i pljuvaj i viči i moli da dodje tvoj
dan kada ćeš zavladati i kada će pod tvojim vodstvom u Pregradi teći med i mlijeko!!!

ja tebi šaljem jednu  Kiss ...
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.296 sekundi uz 18 upita.