Pregrada.info
24.11.2017. 14:00:26 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

www.pregrada.info   Forum   Pomoć Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Glasanje na anketi  (Posjeta: 9425 )
jkruslin
Administrator
Sr. Member

« : 24.03.2013. 14:41:59 »

Unazad nekoliko tjedana primijećeno je kako se pojavio velik broj "nabijanja" glasova na anketi, što uspješnih što neuspješnih.

Danas je, s postavljanjem ankete o EU izborima, situacija eskalirala do te mjere da sam bio primoran izmijeniti način rada: od danas je za potrebe glasanja na anketi potrebna prethodna registracija na forumu.

Glasovi na anketi su resetirani. Svi koji ste već glasali možete to ponovo učiniti, naravno, pod uvjetom da ste registrirani.

U narednom razdoblju pojačano će se pratiti razvoj situacije te će se po potrebi uvesti dodatne kontrole u načinu glasanja.

I na kraju savjet za članove "određene" Facebook grupe: ako već mislite nabijati glasove na anketama - radite to suptilinije.  Roll Eyes
Evidentirano
Denis
Full Member

« Odgovor #1 : 24.03.2013. 15:05:25 »

ja bih tak rado glasal ali nema ponuđene opcije "Ovisi o tome tko će sjediti u komisiji uz kutijuEvil
Evidentirano
pregracan
Sr. Member

Vinum et pueri verices

« Odgovor #2 : 24.03.2013. 17:29:05 »

ja bih tak rado glasal ali nema ponuđene opcije "Ovisi o tome tko će sjediti u komisiji uz kutijuEvil
Huh?Huh?Huh? Cry Cry CryHuh?Huh??
Evidentirano

Sapienti sat
Denis
Full Member

« Odgovor #3 : 24.03.2013. 17:52:28 »

no, onda mi javi ujutro sam ko sjedi uz biračke kutije (dok buš išel k misi) i olakšaj mi izbor!
Evidentirano
tajuska
Moderatori stranica
Full Member

« Odgovor #4 : 24.03.2013. 17:52:49 »

joza, a gdi su ti zeleni na anketi  Angel
Evidentirano

Ljubav je Ljubav!

"Svaki društveni napredak rezultat je nenormalnih ljudi", B. Shaw
Harry
Jr. Member
**

« Odgovor #5 : 24.03.2013. 19:04:50 »

Unazad nekoliko tjedana primijećeno je kako se pojavio velik broj "nabijanja" glasova na anketi, što uspješnih što neuspješnih.

Danas je, s postavljanjem ankete o EU izborima, situacija eskalirala do te mjere da sam bio primoran izmijeniti način rada: od danas je za potrebe glasanja na anketi potrebna prethodna registracija na forumu.

Glasovi na anketi su resetirani. Svi koji ste već glasali možete to ponovo učiniti, naravno, pod uvjetom da ste registrirani.

U narednom razdoblju pojačano će se pratiti razvoj situacije te će se po potrebi uvesti dodatne kontrole u načinu glasanja.

I na kraju savjet za članove "određene" Facebook grupe: ako već mislite nabijati glasove na anketama - radite to suptilinije.  Roll Eyes

kaj pa je? poništavanje ankete? baš gledam broj klikova na prošlim anketema. svi su bili iznad 100 ljudi. ne kužim kakvo nabijanje. Inače možeš manipulirati anketom samo da sakriješ broj klikova i poštimavaš vrednosti kak ti pašeju. tak dela zagorski list. pitaj  kolegu Denisa.
Evidentirano
jkruslin
Administrator
Sr. Member

« Odgovor #6 : 24.03.2013. 19:39:11 »

kaj pa je? poništavanje ankete?

Resetirani su glasovi, možete ponovo glasati. Gdje je problem?

baš gledam broj klikova na prošlim anketema. svi su bili iznad 100 ljudi. ne kužim kakvo nabijanje.
Ankete koje imaju preko 100 glasova obično traju od nekoliko tjedana do nekoliko mjeseci. U ovom slučaju broj glasova se dramatično počeo nabijati u roku od nekoliko sati.

Evidentirano
jkruslin
Administrator
Sr. Member

« Odgovor #7 : 24.03.2013. 19:41:58 »

joza, a gdi su ti zeleni na anketi  Angel
Pod "ostalo" Smiley Sad vidim da ima i piratska stranka. Možda bi trebao ponovo resetirati anketu Smiley
Evidentirano
Denis
Full Member

« Odgovor #8 : 24.03.2013. 20:18:44 »

tak dela zagorski list. pitaj  kolegu Denisa.

Glasam samo na Pregrada.info anketama i na anketama Radija Zlatar. I to ne na svima.
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.067 sekundi uz 18 upita.