Pregrada.info
24.11.2017. 13:54:54 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

www.pregrada.info   Forum   Pomoć Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Smrt zbog nemara: Šlagiran čekao 40 minuta  (Posjeta: 9569 )
ja
Newbie
*

« : 04.04.2007. 09:18:08 »

Link na članak: www.pregrada.info/novosti/smrt-zbog-nemara-slagiran-cekao-40-minuta/

Drago mi je kaj napokon dolaze ovakve stvari u javnost.
Već je dosta toga da ljudi samo šute na nepravdu.
Evidentirano
bumerang
Newbie
*

« Odgovor #1 : 04.04.2007. 10:46:45 »

Pa pravdanje doktorice da je birokracija (putni nalog i uputnica) važnija od čovjeka dovoljno govore o njoj i njezinom radu. Sjećam se situacije kada je radila dvije ambulante (zamjena za godišnji) umjesto da dođe na vrijeme na posao dolazi sat kasnije, a razlog nije kućna posjeta nekom bolesniku i sl. već kupovanje po pregradskim trgovinama. Tako da ovo nije slučajno što se desilo već odraz njezine bahatosti.
Evidentirano

bumerang
civil
Newbie
*

« Odgovor #2 : 04.04.2007. 18:41:45 »

Denis Vincek-novinarčić btw. propali student medicine koji voli zaraditi na dezinformiranju građana Pregrade i okolice. Novinar koji je već mnogima na piku ,izgleda da i dalje bezuvjetno baca sranja u Večenjem-novine koji nisu navodno poput 24sata. Treba se pitat kako još može radit računajući na iskre između njega i vrha Pregrade. Mislim, kad bismo svakome tipu s fotićem vjerovali di bi došli??? Ali dobro,svatko ima pravo na zaradu,makar ta zarada bila temeljena na obmanjujućim lažima.
Evidentirano
el presidente
Moderatori stranica
Full Member

« Odgovor #3 : 04.04.2007. 20:15:20 »

Denis Vincek-novinarčić btw. propali student medicine koji voli zaraditi na dezinformiranju građana Pregrade i okolice. Novinar koji je već mnogima na piku ,izgleda da i dalje bezuvjetno baca sranja u Večenjem-novine koji nisu navodno poput 24sata. Treba se pitat kako još može radit računajući na iskre između njega i vrha Pregrade. Mislim, kad bismo svakome tipu s fotićem vjerovali di bi došli??? Ali dobro,svatko ima pravo na zaradu,makar ta zarada bila temeljena na obmanjujućim lažima.

ha cuj...covjek je ipak umro  Sad
Evidentirano
blueye
Full Member

smileee

« Odgovor #4 : 04.04.2007. 21:49:24 »

no, ok.i kakve veze to ima jedno s drugim? (mislim na to kaj radi Vincek s onim kaj se desilo).
pustite covjeka da radi svoj posao, a zajedno se pokrenimo i pobunimo protiv onog kaj moze i NAS snaci bilo kad.
Evidentirano
ja
Newbie
*

« Odgovor #5 : 05.04.2007. 07:01:49 »

Tebi je sranje kad čovjek umre?Huh?
Znaš kaj, ak imaš kaj privatno protiv Vinceka, to je tvoja stvar...
Ali u ovom slučaju nije Vincek kriv kaj je čovjek umro i tu nebi trebalo blatiti njega.
A ovaj slučaj nisu dezinformiranje Pregrade i sranja, nek činjenice i čista stvarnost.
Kad se tebi u obitelji dogodi ovakva situacija onda si blati po svojemu, ak smatraš da su ovo kaj je Vincek napisal sranja onda si potpuno neupućen i da ne velim kaj.
A ovo nema veze s politikom, samo da znaš, ovo ima veze samo s tim da je Zvonek umro, a da se prema njemu Feratovička nije ponjela kao prema čovjeku.
I to je trebalo staviti u novine, a ak ti misliš da nije onda slobodno možeš živeti u husti.
« Zadnja izmjena: 05.04.2007. 08:15:40 ja » Evidentirano
prijestolonasljednik
Newbie
*

« Odgovor #6 : 06.04.2007. 14:33:50 »

ukratko,neko je trebal ici u pratnji s pacijentom, ali kako je i rekla druga doktorica, covjek bi ionako umro, da je bilo pratnje ili bez nje desilo bi se neizbježno. A sad s druge strane, ovaj doticni "novinar" se ne ponaša u skladu s novinarskom etikom, vec se ponasa kao lešinar, dokazao je to vec puno prije,a i sa zefrom, a sad i sa doktoricom, treba uvijek dvije strane saslušati i pisati objektivno, a ne vec sa osudom jedne strane, mislim da bi bilo puno bolje za Pregradu da on više ne piše za Večernji list, jer je dosad napravio više štete nego koristi, sramota za Pregradu da se tako ocrni u svijetu, na radiu i u novinama, a pogotovo mi je žao Zefre, koja se toliko mučila da napravi i poboljša život mladima, ne samo u pregradi, nego i u okolici, pa da je se s tim uništava

Live long and prosper...!!! Wink
« Zadnja izmjena: 06.04.2007. 14:36:47 prijestolonasljednik » Evidentirano

Live long and prosper...!!!!
ja
Newbie
*

« Odgovor #7 : 06.04.2007. 18:43:20 »

Pa da, umro bi, ali možda ova ženska kaj je išla s njim ne bi trebala proživljavati strahote i u vozilu hitne pomoći sama gledati čovjeka kak ima epileptični napad i kak se trga i kak mu pjena ide na usta, a jadna nije bila u mogučnosti da mu pomogne.
I samo da se zna Vincek je išao pitati drugu stranu, tj. feratovičku.
A to kaj je čovjek vani čekal bog zna kolko dugo u autu dok  se ona nije udostojila doći van i pregledati ga...to nije bitno jelda
i to kaj je vozač umjesto da ga je direktno vozil, obavljal privatne telefonske razgovore...ni to nije bitno
Pa kaj je onda bitno...
da mi je videti vas sve kaj pljujete kak bi se vi držali da se to dogodi u vašoj obitelji...mislim da vam nebi bilo svejedno
i to kaj znaš da bude čovjek umro, onda bi ga samo trebalo vani na cesti pustiti da umre...kaj ste vi uopće ljudi ili kamenje
Evidentirano
blueye
Full Member

smileee

« Odgovor #8 : 06.04.2007. 21:13:45 »

ko zna kaj bi bilo da je bilo? ili da je mozda ipak bilo? ko to moze znati? lako je pricati ....
nego, isto tak moramo znati da ni jedan doktor nije bog i ne moze spasiti sve i svakog. doktori se bave zdravljem ljudi i tu je potrebna jako velika kkoncentracija, briga, bla bla.. eh, ali ovo nije bila slucajna pogreska. ovo je bil propust - sjestan! i kaj god rekli, to je neoprostivo!
Evidentirano
prijestolonasljednik
Newbie
*

« Odgovor #9 : 10.04.2007. 15:43:39 »

jedini propust je to da doktorica nije išla u pratnju s pacijentom,ali po izjavi doktorice iz Zagreba, nažalost pacijent bi ionako umro, ali ako ćemo tako suditi kako pišete, onda treba uzeti u obzir i još jednu stvar, recimo da je doktorica otisla u pratnju s tim čovjekom u Zagreb i da je u to vrijeme dok je ona bila u Zagrebu došao još jedan pacijent ili dva u sličnom ili u gorem stanju, i sta onda, onda bi mi svjesni ljudi opet doktoricu krivili zašto su te dvije osobe umrle,zašto je išla s pacijentom u zagreb, kako god da je,desilo se što se desilo,ako pacijentu nije bilo spasa,nije mu bilo spasa, vjerovatno svaki doktor u radnom vijeku spasi puno,jako puno života, ali oni nisu Bogovi, ne mogu sve spasiti

Live long and prosper......!!! Cool
Evidentirano

pregracan
Sr. Member

Vinum et pueri verices

« Odgovor #10 : 11.04.2007. 08:16:07 »

jedini propust je to da doktorica nije išla u pratnju s pacijentom,ali po izjavi doktorice iz Zagreba, nažalost pacijent bi ionako umro, ali ako ćemo tako suditi kako pišete, onda treba uzeti u obzir i još jednu stvar, recimo da je doktorica otisla u pratnju s tim čovjekom u Zagreb i da je u to vrijeme dok je ona bila u Zagrebu došao još jedan pacijent ili dva u sličnom ili u gorem stanju, i sta onda, onda bi mi svjesni ljudi opet doktoricu krivili zašto su te dvije osobe umrle,zašto je išla s pacijentom u zagreb, kako god da je,desilo se što se desilo,ako pacijentu nije bilo spasa,nije mu bilo spasa, vjerovatno svaki doktor u radnom vijeku spasi puno,jako puno života, ali oni nisu Bogovi, ne mogu sve spasiti

Cheesy kad bi bilo da bi bilo Cry
Evidentirano

Sapienti sat
Neo
Jr. Member
**

« Odgovor #11 : 11.04.2007. 08:58:27 »

Što bi bilo kad bi bilo SmileySmileySmiley Wink Wink Wink

Činjenica je da je pogriješila Angry Angry Angry
Evidentirano

Neo
prijestolonasljednik
Newbie
*

« Odgovor #12 : 11.04.2007. 11:30:39 »

Bas zbog ovog vašeg kad bi bilo, sam i napisao to što sam napisao. Uvijek treba na sve misliti, nemojte shvatiti da branim nekoga, ali ako neko napravi ili spasi 100 života, a ne spasi ili pogriješi s jednim, to je žalosno, ali dešava se, zar zbog toga ju treba na lomaču staviti, ok, ak ćemo tako, onda se odmah možemo vratiti u srednji vijek!

Život je proklet neki kažu, ali život JE proklet ako si ga sam takvog stvoriš!!!

Live long and prosper....!!!!!!! Smiley
Evidentirano

ja
Newbie
*

« Odgovor #13 : 11.04.2007. 11:40:20 »

Gle sorry, ali ta žena nije prvi put zaje...
Ja, samo ja, sam već 5 puta imao s njom velikih problema...
Kad ti netko ne želi doći van, a nema nikakav hitan slučaj unutra, onda to stvarno nije u redu.
Ovaj čovjek nije umro zbog nje, ali se prema njemu ponijela kao prema zadnjem đubretu s ceste.
To nije način na koji bi se trebala ponašati jedna doktorica koja se je zaklela da bude pomagala ljudima.
A da ne spominjem vozača koji je prije nego je išao vozit još morao obavljati privatne telefonske razgovore.
Kaj je taj čovjek trebal čekati tak dugo?
Ja mislim da nije.
U svakom slučaju, kad budem ja imao hitan slučaj, sigurno se neću približavati Feratovički...radije idem odmah za Zabok, Zagreb ili bilo kam...jer mi tak ionak dođe na isto...
Za sat vremena sam u bolnici, a ak idem na ambulantu k Feratovički na hitnu isto čekam sat vremena da me onda ona pita dal ja imam knjižicu, jer ak nemam onda me vjerojatno nebu pregledala još sat vremena, a i onda kad bu me išla pregledat, to bu aljkavo i naspol...
Meni takva doktorica ne treba...
Ak tebi treba, ok
Evidentirano
Neo
Jr. Member
**

« Odgovor #14 : 11.04.2007. 11:47:31 »

Bas zbog ovog vašeg kad bi bilo, sam i napisao to što sam napisao. Uvijek treba na sve misliti, nemojte shvatiti da branim nekoga, ali ako neko napravi ili spasi 100 života, a ne spasi ili pogriješi s jednim, to je žalosno, ali dešava se, zar zbog toga ju treba na lomaču staviti, ok, ak ćemo tako, onda se odmah možemo vratiti u srednji vijek!

Život je proklet neki kažu, ali život JE proklet ako si ga sam takvog stvoriš!!!

Live long and prosper....!!!!!!! Smiley

Pa ne treba ju staviti na lomaču
ali je zeznula i mora za to odgovarati
A srednji vijek bude ako se neče reagirati
Evidentirano

Neo
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.07 sekundi uz 18 upita.