Pregrada.info
24.06.2017. 01:59:05 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

www.pregrada.info   Forum   Pomoć Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Studiranje u Pregradi  (Posjeta: 11776 )
pregracan
Sr. Member

Vinum et pueri verices

« Odgovor #15 : 02.03.2010. 16:17:15 »

Da, samo malo dobre volje.......svih Smiley Smiley Smiley
Evidentirano

Sapienti sat
mr. green
Full Member

« Odgovor #16 : 01.04.2010. 08:30:18 »

http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=106476052718421

Evidentirano

...šta gledaš? sviraj!...
pregracan
Sr. Member

Vinum et pueri verices

« Odgovor #17 : 04.04.2010. 07:09:00 »

...siročići nemaju kaj papati...a da se je koji prijavil kod mene za sadnju malo bi delal puno jel i pil i dal bi mu strošak za dva dana...a tak Sad treba nekaj i delati studoši... i da mi je znati koliko vas opče ima u Pregradi kaj živite i strpitr se još malo bu kruheka i za vas Cry Cry
Evidentirano

Sapienti sat
jana2107
Newbie
*

« Odgovor #18 : 16.04.2010. 08:07:20 »

Pa ti očito ne znaš što znači učiti i osigurati si bolju budućnost, pa zato i sadi, a mi ćemo se izboriti za svoje...nismo mi željni vašega kruha samo si ga jedite, mi svoj kruh debelo plaćamo.
Vi ste dobili priliku za zaradu na najmu soba i stanova samo ste lijeni pokrenuti se ili nemate što iznajmiti.  Nije mi jasno zašto vam smetamo, kaj vas je strah za vaše zgodne momke i cure da ih ne pokupimo hehehe.  Angry
« Zadnja izmjena: 16.04.2010. 08:11:28 jana2107 » Evidentirano
pregracan
Sr. Member

Vinum et pueri verices

« Odgovor #19 : 16.04.2010. 15:31:50 »

znaš ja imam vinograd za sebe, a ne za prodavati vino...znaš onak dođeš sa knjigom i učiš, učiš i završiš studij bezbolno...a da bi mogel u tome uživati moraš saditi, saditi... Afro Afro
Evidentirano

Sapienti sat
jkruslin
Administrator
Sr. Member

« Odgovor #20 : 16.04.2010. 19:47:20 »

Koliko sam se raspitao, do sad studenti/ce nisu formalno prikupili sve probleme s kojima se susreću, stavili to na papir i otišli na razgovor s Gradonačelnicom. Samo Facebook grupa neće tu puno pomoći. Znači, nađite se svi (u školi, u Gradskoj vijećnici), dogovorite se oko najbitnijih problema, izaberite predstavnike i odite do Gradonačelnice. Bilo bi dobro da predložite i rješenja, npr. pokušajte razgovarati s nekim od ugostitelja (Restoran As, Restoran Zagorac) i vidjeti što vam mogu ponuditi kao studentski meni. Valjda bi svakom ugostitelju bilo lijepo vidjeti dodatnih 50-ak studenata na ručku svaki dan.

Ako razgovor ne urodi plodom, krenite dalje: organizirajte tribinu, pozovite studente iz drugih gradova, organizirajte peticiju i slično. Znači, budite konkretni i kreativni.

Na Gradskom vijeću je bilo potegnuto pitanje uvjeta studiranja, ali kvalitetnog odgovora izvan floskula o teškoj situaciji nismo čuli.

Ukoliko trebate bilo kakvu pomoć, javite se.
Evidentirano
ana
Newbie
*

« Odgovor #21 : 20.04.2010. 08:35:44 »

Dalo bi se o ovoj temi razgovarati, ima li nade da ta kuhinja i dom prorade? Da li se to pitanje uopće poteže na sjednicama grada i ima li uopće kakve volje i želje da se to otvori? 

Evo na jesen stiže još jedna generacija studenata. Ima li Pregrada toliko smještajnih kapaciteta, svake godine je sve teže pronaći. Razmišlja li se o tome? Gdje će jesti studenti koji nemaju za unajmiti stan nego sobu?

Šteta, Pregrada je lijep grad i nije lijepo da ima lošu reputaciju među sadašnjim i budućim studentima pa i šire.

Vjerujem da će se pitanje studenata riješiti čim prije u njihovu korist i da će s ponosom pričati o lijepim studentskim danima i o predivnom mjestu Pregrada.

U nadi da će ovo pročitati netko tko bi mogao riješiti to pitanje, zahvaljujem.

« Zadnja izmjena: 21.04.2010. 12:42:50 ana » Evidentirano
Kamikaza747
Full Member

« Odgovor #22 : 21.04.2010. 13:20:19 »

Uopće nisam znal kakvo je stanje s studentima u pregradi al čitajući ovo zgleda jako grdo. Pretpostavljam da nisu trebali dati još studentima da upisuju ak se još nisu organizirali da im daju čim bolje uvjete. Al dobro, neću sad kritizirati jer od toga tak i onak nikakve koristi.
Slažem se s jkruslinom, samo facebook grupa nebude ništa pomogla, jer kakva je korist od grupe ljudi ak niko nebu istupil i nekaj stvarno napravil.
Svaka čast jani kaj je započela razgovor o tome tu na forumu al mislim da morate ti i ostali studenti ići korak dalje. Složite listu svih problema s kojim se susrećete tu i direkt ravnateljici škole i gradonačelnici jer niko vam nebude pomogal prije nego si sami pomognete.
Evidentirano

Pregaziti ćemo mnogo trupala
prije nego shvatimo
Da ćemo radije maknuti ono što nam smeta
nego uzeti što želimo.
I još više trupala
kako bi shvatili
da je bolje dati
nego uzeti.
milanstzigic
Newbie
*

« Odgovor #23 : 14.12.2015. 00:19:47 »

http://oljubavi.com/na-mojoj-strani-amfiteatra/
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.058 sekundi uz 18 upita.