Pregrada.info
23.04.2018. 05:50:37 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

www.pregrada.info   Forum   Pomoć Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Kuda izlazi pregradska mladez?  (Posjeta: 8271 )
tajuska
Moderatori stranica
Full Member

« Odgovor #15 : 11.03.2007. 07:48:49 »

mala slova darko, pliz
Evidentirano

Ljubav je Ljubav!

"Svaki društveni napredak rezultat je nenormalnih ljudi", B. Shaw
darko
Full Member

« Odgovor #16 : 11.03.2007. 12:52:00 »

ispričavam se ma velikim slovima,ostal mi je uključen caps lock,a s obzirom da je već bilo pol dva u noći,a je daom trijezan nije ni čudno
Evidentirano
Kamikaza747
Full Member

« Odgovor #17 : 11.03.2007. 17:48:18 »

Zefra super radi, prvo slušaona 60-ih onda rock koncert, sad st. patricks day. Super. Na ovo mladi zbilja mogu izlaziti, nemam prigovora, ali ne zanima sve mlade ovakav provod. Norijada, ak bi bila dobra mogla bi povećati ugled među ovim većim gradovima di mladi izlaze. Nakon toga zefra bi trebala više raditi a i jedan disko tipa tropik (ali bez narodnjaka) nebi bil na odmet. U tom smijeru bi se sve trebalo razvijati.
Evidentirano

Pregaziti ćemo mnogo trupala
prije nego shvatimo
Da ćemo radije maknuti ono što nam smeta
nego uzeti što želimo.
I još više trupala
kako bi shvatili
da je bolje dati
nego uzeti.
blueye
Full Member

smileee

« Odgovor #18 : 11.03.2007. 19:02:26 »

MISLIM DA SU NEKI MALO IPAK FULALI KAJ SE OVE TEME TIĆE,

ok, kaj je tu fulano? cinjenica je da vecina mladih izlazi van pregrade i to stoji. to kaj si ti negi do 6 ujutro, ne znaci da su i ostali. a mislim, di si to? u ramoni? Bluu? Bajeru? mileni (riu)?, monacu? asu? kleku? gle kolko birceva, a svi se zatvaraju prije ponoci!!! ok, mozda u nasem disku, ali disko nije stalno u điru, a uostalom, primjetila sam da iako je u pregradi nekaj organizirano, nazalost, dosta mladih ide u Krapinu... ocito ih ne zanimaju rockijade i sl. ( ne govorim ovo radi sebe jer sam vec ne-znam-kolko-puta rekla kak je bilo odlicno na Rock koncertu. zalazem se da ljudi generalno ostaju u pregradi i ne populariziraju 'tude')...  Undecided

niste za to ljudi iz Pregrade budu u Pregradi prek vikenda? Sad

PROBLEM MOGU RIJEŠITI JEDNIM DJELOM I MLADI SAMI,A ZA POČETAK BI TREBALI POKRENUTI INICIJATIVU I IZJASNITI SE KAJ KONKRETNO HOČEMO,
da,da... recite...
« Zadnja izmjena: 11.03.2007. 19:07:44 blueye » Evidentirano
beatlesica16
Gost
« Odgovor #19 : 30.03.2007. 23:32:32 »

kud izlazim?...iskreno da vam velim tek mi je 16 i dosad sam većinu vremena provodila u Ramoni i diskaču kaj je ZEFRA organizirala... Smiley pošto je ova gamad nam sad uzela prostor...vjerovatno ću ostati doma.... Cry Undecided
Evidentirano
klinka
Newbie
*

« Odgovor #20 : 31.03.2007. 08:42:05 »

pa stvarno nemamo di izlaziti,ja da imam prijevoz,a i dopustenje svojih i ja bi isla u krapinu pa makar bili i narodnjaci samo da idem,vec mi je dosta svaki vikend doma...svaka cast zefri na svemu kaj su organizirali i kaj budu...nadam se da netko iz grada cita ovaj forum,a vjerojatno cita,pa daj nam nekaj omogucite,vratite prostor!
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.046 sekundi uz 20 upita.