Pregrada.info
21.09.2017. 03:39:51 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

www.pregrada.info   Forum   Pomoć Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: "Kompas u grudima" - iza kulisa  (Posjeta: 5392 )
vincimus
Moderatori stranica
Full Member

« : 21.02.2007. 11:46:36 »

Link na članak: www.pregrada.info/kolumne/kompas-u-grudima-iza-kulisa/

Eh, da... Najveći problem te večeri je bilo grijanje. Jest da sam i inače zimogrizan, ali koga god sam pitao, svi su rekli da su se smrznuli... Drugi put nek se netko sjeti vužgati pećicu... Inače, bilo je dobro...
Evidentirano

Tko tebe kruhom, ti njega čvarcima.
prvi snijeg
Moderatori stranica
Full Member

« Odgovor #1 : 21.02.2007. 11:53:06 »

Embarrassed  jooooooooj, da - zaboravila sam spomenut grijanje!!!!!

(E, ispričavam se za ovo "iz Kolarije". Ja sam prvo napisala članak, a onda švrljala po forumu i vidla da se pokrenulo to pitanje. Stvarno nije namjerno, čisti lapsus...... Nemojte zameriti! )
Evidentirano

Ništa nije samo po sebi dobro, ni loše, ovisi samo što o tome mislimo. (W. Shakespeare)
dspiljak
Global Moderator
Jr. Member

« Odgovor #2 : 21.02.2007. 19:51:28 »

Link na članak: www.pregrada.info/kolumne/kompas-u-grudima-iza-kulisa/

Eh, da... Najveći problem te večeri je bilo grijanje. Jest da sam i inače zimogrizan, ali koga god sam pitao, svi su rekli da su se smrznuli... Drugi put nek se netko sjeti vužgati pećicu... Inače, bilo je dobro...

a sad je kasno kaj se tice grijanja...organizator je zakazao kaj se tice grijanja...peći u kinodvorani se trebaju cca 24 sata puniti jer su termoakumulacijone da bi mogle ispuhivati topli zrak, a 3-4 sata trebaju ispuhivati zrak da bi se dvorana koliko-toliko zgrijala...organizator je meni (koji sam vodio brigu ovaj vikend o dvorni) rekao 2 sata prije početka predstave rekao da nek uključim peči, ali je to jako puno prekasno...zato je i u nedjelju bilo malo hladno ali su dečki podgrijali s dobrim programom pa se je na hladnoću zaboravilo Smiley....
Evidentirano
el presidente
Moderatori stranica
Full Member

« Odgovor #3 : 22.02.2007. 16:04:22 »

kao problem se zagrijat  Shocked nitko ne gleda sta se fura ispod kaputa  Wink
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.05 sekundi uz 20 upita.