Pregrada.info
21.09.2017. 03:38:30 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

www.pregrada.info   Forum   Pomoć Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Članak, 14.2.2007., Večernji List  (Posjeta: 5015 )
sheena
Jr. Member
**

« : 14.02.2007. 20:05:31 »

.. vidjeh danas članak Denisa Vinceka u Večernjem Listu..
.. i žal mi je kak je sve to grdo ispalo..
.. popljuvana je stranica Grada Pregrade..
.. kao, stare vijesti su na njoj i to..
.. glupo je kai je članak obavljen baš sad kad je na novo napravljena ova stranica..
.. inaće, svaka čast svima koji su radili i na ovoj stranici..
.. a i na ''staroj'' stranici Grada Pregrade..
..  Wink ..
Evidentirano

.. u mLadosti je Radost - u Radosti je mLadost ..
malaplava
Full Member

« Odgovor #1 : 15.02.2007. 13:58:44 »

Pljesk za Krušlina kaj se tak trudi!
clap
Evidentirano

svakome je nak kak si napravi
jkruslin
Administrator
Sr. Member

« Odgovor #2 : 15.02.2007. 14:43:49 »

Mislim da većina zasluga i za ovu i za onu stranicu ide J. Krušlinu koji se zbilja trudi. Svaka čast! I mislim da ne bi trebalo zapostaviti službene stranice grada na račun ove stranice. Tj. treba se organizirati i brinuti se i o ovoj i o onoj stranici. Te nedostatke koje je navelo naše cijenjeno piskaralo u večernjaku treba popraviti, zamijeniti stare i informacije novim i osvježiti stranicu.
A onda treba dovući Vinceka za uši i reći mu da konačno napiše i nekaj korisnog za naš grad!

Sluzbene stranice se ne zapostavljaju zbog pregrada.info portala. Pregrada.info je reakcija na sluzbene stranice i nadomjesta sve ono sto su sluzbene stranice prestale biti unazad nekoliko mjeseci.
Evidentirano
sheena
Jr. Member
**

« Odgovor #3 : 15.02.2007. 17:45:34 »

A onda treba dovući Vinceka za uši i reći mu da konačno napiše i nekaj korisnog za naš grad!

.. po moiem Denis zna napisat i dobre stvari kai se Grada tiće..
.. ali ovo je bilo okrutno..
..  Roll Eyes ..
Evidentirano

.. u mLadosti je Radost - u Radosti je mLadost ..
el presidente
Moderatori stranica
Full Member

« Odgovor #4 : 15.02.2007. 18:33:20 »

a nemoze se rec da grad nije upoznat sa postojecom situacijom...glede azurnosti o uredjivanju grada naspram web stranica grada pisalo se vec nekoliko puta i znam da je denis sa ljudima iz grada o tom pitanju pricao vec prije i nije to nazalost urodilo plodom...mozda nakon ovog  mozebitnog "škandala"  Smiley grad se aktivira i promjeni nesto sa stranicama...na boljitak svih nas...ja doduse jos nisam citao taj clanak al cu ga zato veceras  Wink
Evidentirano
el presidente
Moderatori stranica
Full Member

« Odgovor #5 : 15.02.2007. 18:59:22 »

citao clanak...i sve sto sam vidio su cinjenice i objektivan clanak
Evidentirano
dspiljak
Global Moderator
Jr. Member

« Odgovor #6 : 15.02.2007. 19:56:00 »

citao clanak...i sve sto sam vidio su cinjenice i objektivan clanak

ja isto mislim da je tak Smiley

ok je D.V. napisal samo je malo prevec spominjal politiku..a radi se o nezavisnom portalu
« Zadnja izmjena: 15.02.2007. 19:58:02 dspiljak » Evidentirano
prvi snijeg
Moderatori stranica
Full Member

« Odgovor #7 : 19.02.2007. 15:58:24 »

.. vidjeh danas članak Denisa Vinceka u Večernjem Listu..
.. i žal mi je kak je sve to grdo ispalo..
.. popljuvana je stranica Grada Pregrade..
.. kao, stare vijesti su na njoj i to..
.. glupo je kai je članak obavljen baš sad kad je na novo napravljena ova stranica..
.. inaće, svaka čast svima koji su radili i na ovoj stranici..
.. a i na ''staroj'' stranici Grada Pregrade..
..  Wink ..

Prvo moram reći da nisam čitala članak. A drugo, stvarno su stranice grada Pregrade u zaostatku. Zadnja vijest je od tam negdi - listopada, studenog. I mislim da nije pošteno za to kriviti Josipa. Pa čovek ima samo dve ruke. Nek si zaposle nekoga, ak im je stalo do toga (osim ak Josip već nije zaposlen na tom radnom mjestu, u to se ne bi štela mešati...) A valjda im je stalo, kad je danas sve u imiđu (ak hoćemo ispasti bar iole moderan grad, onda moramo imati i svoje web stranice, ili?). Treće, i to već neko vrijeme hoći reći - KAKVA JE TO POLITIKA PROTIV DENISA VINCEKA? (Valjda smijem reći ime, o njemu pričamo, ne?). Mislim, svi se stalno bune kak piše kontra Pregrade, i kaj ti ja znam kaj...... Meni se čini da Njima ne paše kaj im se ne uvlači u d.... Pa kaj, piše senzacionalistički. Vi ne shvaćate da je on (samo) jedan od dopisnika, i ak hoće da mu ubace članak - taj članak mora privlačiti pažnju.  A neko treba i kritizirati..... 

I da - ne smatram da su ove, ili stranice Zefre, u bilo kakvoj vezi sa stranicama Grada Pregade. Drugi je to par opanaka.  Wink
Evidentirano

Ništa nije samo po sebi dobro, ni loše, ovisi samo što o tome mislimo. (W. Shakespeare)
stef
Full Member

« Odgovor #8 : 19.02.2007. 16:37:06 »

Treće, i to već neko vrijeme hoći reći - KAKVA JE TO POLITIKA PROTIV DENISA VINCEKA? (Valjda smijem reći ime, o njemu pričamo, ne?). Mislim, svi se stalno bune kak piše kontra Pregrade, i kaj ti ja znam kaj...... Meni se čini da Njima ne paše kaj im se ne uvlači u d.... Pa kaj, piše senzacionalistički. Vi ne shvaćate da je on (samo) jedan od dopisnika, i ak hoće da mu ubace članak - taj članak mora privlačiti pažnju.  A neko treba i kritizirati..... 
Mislil sam da za senzaciju Večernjak izdaje 24sata. Očito sam se prevario.

I da - ne smatram da su ove, ili stranice Zefre, u bilo kakvoj vezi sa stranicama Grada Pregade. Drugi je to par opanaka.  Wink
Ne kužim zakaj to treba isticati? Huh?
Evidentirano
prvi snijeg
Moderatori stranica
Full Member

« Odgovor #9 : 20.02.2007. 16:38:31 »

Ne kužim zakaj to treba isticati? Huh?
[/quote]

Smiley Pa da nebi bilo kakvih uvreda. I tak....DOŠLO MI JE!  Angry
Evidentirano

Ništa nije samo po sebi dobro, ni loše, ovisi samo što o tome mislimo. (W. Shakespeare)
 Str: [1]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.055 sekundi uz 20 upita.