Pregrada.info
24.11.2017. 14:00:18 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

www.pregrada.info   Forum   Pomoć Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: PETICIJA "NEDAJMO HITNU KOLARU"!!!  (Posjeta: 6294 )
mojca
Jr. Member
**

« : 21.04.2016. 18:39:01 »

GRAĐANI PREGRADE ,HUMA NA SUTLI, i DESINICA!!

NEDAJMO HITNU KOLARU-KLANJCU!!

KLANJEC SELO SA KOLAROM HOCE NAM UZET HITNU BEZ NIKAKVIH ARGUMENTA i REALNOSTI!!

POTPISITE PETICIJU NA LINK:

http://www.peticija24.com/pregrada-peticija_protiv_ukidanja_hitne_medicinske_u_pregradi
Evidentirano
pregrada
Jr. Member
**

« Odgovor #1 : 21.04.2016. 19:26:23 »

Bravo Mojca; akcija, a ne kritika ! Afro  Afro  Afro
Evidentirano
tajuska
Moderatori stranica
Full Member

« Odgovor #2 : 21.04.2016. 20:11:33 »

super za peticiju, treba biti proaktivan.
samo bi napomenula da bi bilo bolje da se borimo za sebe i za ono kaj nam od pocetka pripada i za kaj smo bili zakinuti, nego da smo fokusirani na drugoga. nije da ljudima u bivsoj opcini klanjec ne treba hitna, nije ona kolarova...
brojke i argumenti su na nasoj strani i trebamo se na njih fokusirati.
Evidentirano

Ljubav je Ljubav!

"Svaki društveni napredak rezultat je nenormalnih ljudi", B. Shaw
tajuska
Moderatori stranica
Full Member

« Odgovor #3 : 21.04.2016. 20:14:14 »

i ako smijem sugerirati u tekstu peticije bi trebalo biti jasno da trazimo da nam se da tim1 pa bi bilo bolje da ovaj tekst:
UKOLIKO PODRZAVATE  DA MEDICINSKA DEZURSTVA OSTAJU U PREGRADI GDJE JE I PUNKT HITNE SLUZBE SE PRIDRUZITE PETICIJI.

glasi

UKOLIKO PODRZAVATE PUNKT HITNE MEDICINE S TIMOM 1 U PREGRADI, PRIDRUZITE SE PETICIJI.

Evidentirano

Ljubav je Ljubav!

plemko
Full Member

« Odgovor #4 : 23.04.2016. 19:50:23 »

Potpisao peticiju!!!
ali s toga nebu niš,ak ju prije nije dal SDP čiji je marko član,onda nam ju nebu dal ni HDZ!!!
Evidentirano

LUD JE SAMO ONAJ ČIJA SE LUDOST NE POKLAPA SA LUDOŠĆU VEĆINE!
mojca
Jr. Member
**

« Odgovor #5 : 26.04.2016. 22:50:08 »

Ma nije stvar u hdz, hdz je sad dao jedan punkt t1 i jedan punkt t2 u zagorje,na i po prijedlogu nacrta hmp Pregrada dobiva punkt t1 ali politika zupanijska uzima mjenja nacrt i stavlja u klanjec t1 punkt, koji nema ni jedan argument za dobivanje tj da t1 stacionira u klanjec prema gradu pregradi ,humu na sutli i desinicu, nego samo osobni interes tj politika i za to se nema objasnjenja.mi na takvom velikom podrucju nemozemo dobit t1 a marija bistrica dobiva t2 zbog hodocasnika 3 mj u godini s tim da su t1 punkt u zlataru i d.stubici udaljeni po 15 km od bistrice , cisto politikanstvo , zalosno za pregradu , moramo zahvalit vilmi i klanjat joj se dozivotno sta je napravila za pregradu i dovela u pregradu jer ovi sdpovi zupanijski lesinari bi i osnovnu skolu maknuli iz pregrade.

* image.jpeg (85.55 KB, 536x533 - (hitova: 925 ).)
Evidentirano
mojca
Jr. Member
**

« Odgovor #6 : 27.04.2016. 12:27:54 »

Evo i statistickih pokazatelja,
Samo nezdrav razum i politicka zupanijska mrznja moze odlucit protiv Pregrade!

* image.jpeg (450.89 KB, 1448x2048 - (hitova: 181 ).)
Evidentirano
mojca
Jr. Member
**

« Odgovor #7 : 05.05.2016. 18:24:38 »

http://pregrada.info/novosti/potpisivanje-peticije-protiv-poskupljenja-dopunskog-zdrastvenog-osiguranja/

Haha bravo drugovi  potpisivanje peticije dopunsko trg,

A za hitnu T1 niste mogli organizirat tako na trgu,nek onaj igrokaz kod ambulante,
Obecanje ludom radovanje...
Evidentirano
dulcineja
Jr. Member
**

« Odgovor #8 : 06.05.2016. 23:30:18 »

Hvala, hvala   Wink

Ne znam tko je tu lud, Mojca  Roll Eyes vidjet cemo kad bude t1  u Pregradi  Afro
Evidentirano

Ti si ta koja će promijeniti sve - počevši od sebe same.
tajuska
Moderatori stranica
Full Member

« Odgovor #9 : 10.05.2016. 13:16:08 »

Rezultat javnog savjetovanja:
Prihvaćene su sve sugestije i u dogovoru sa županijom u Mreži hitne medicini za Krapinsko-zagorsku županiju bit će predviđeni organizacijski oblici hitne medicinske službe.

https://esavjetovanja.gov.hr/Econ/EconReport?EntityId=2979
Evidentirano

Ljubav je Ljubav!

pregrada
Jr. Member
**

« Odgovor #10 : 10.05.2016. 13:51:57 »

Sjajno, izvrsne vijesti !!  Afro  Afro  Afro
P.S. Pozdrav drugarici mojci  Tongue
Evidentirano
tajuska
Moderatori stranica
Full Member

« Odgovor #11 : 31.05.2016. 15:20:41 »

od danas i najslužbenije, objavljeno u narodnim novinama!
http://narodne-novine.nn.hr/default.aspx

Kad se male ruke slože...  Cool

*  (43.03 KB, 1070x503 - (hitova: 168 ).)
« Zadnja izmjena: 31.05.2016. 15:25:36 tajuska » Evidentirano

Ljubav je Ljubav!

pregrada
Jr. Member
**

« Odgovor #12 : 01.06.2016. 09:47:39 »

http://pregrada.info/novosti/potpisivanje-peticije-protiv-poskupljenja-dopunskog-zdrastvenog-osiguranja/

Haha bravo drugovi  potpisivanje peticije dopunsko trg,

A za hitnu T1 niste mogli organizirat tako na trgu,nek onaj igrokaz kod ambulante,
Obecanje ludom radovanje...

Žao mi je, ali ne mogu odoljeti : Mojca mi te volimo  Kiss  Kiss
Evidentirano
mojca
Jr. Member
**

« Odgovor #13 : 01.06.2016. 16:31:18 »

pozdrav niku pregrada i tajuska,ali kako ide nemoze mi niko nista…,ja sam prvi post o hmp t1 pregrada stavio daleke 2012g,uvijek upozoravao sta se događa pod stolom sa pravim informac i argumentima koji su se i sada pokazali točnim,nikad do sad nisam bio protiv nikog osobno nikakvo politikanstvo me ne zanima nego samo pravda realnost i zdrav razum koji je i na kraju presudio tesko ali ipak je ,zahvaljujuči i nekim koji su nam ga htijeli oduzet po treči puta,samo govorio da nas zupanija mrzi zapostavlja kao i uvijek i da smo zadnji na sviralu,te da nemamo i nismo dovoljno jaki za nesto konkretno napravit izborit se  za grad naspram drugih dijelova zagorja,naklon vilmi sto je uradila za pregradu to moramo cjenit dok smo zivi jer nikad nebi imali da je nije bilo ,ali koja je i na kraju zavrsila samokrivnjom bahatošću pohlepom itd,ali dobro da se vratimo na hmp t1,uvijek sam upozoravo pisao a vidim da sam bio jedini da nikog nije zanimalo nit su ljudi znali sto se događa,na kraju se je sve poslozilo kako je ispravno s nekom nelogičnostima u mrezi ali sve je u zagorju,zao mi je jako da smo ko zadnji prosjaci ovce bili organizirali onaj prosvjed za sto??? Jeftino dobivanja poena za vešligaja i kolara,sve veliki igrokaz i mazanje očiju puku,ali to tako ide,govorim to ,jer sve imamo argumente stanje svega,teren ,br stanovnik ,intervenicje, i opet nas htjeli sjebat,sve islo u nasu korist ali ne nečeš pregrada,primjer prikaz čistog politikanstva,novac radi novac, m.bistrica hmp t1 dobiva bez problema ,bez ikakvih prosvjeda ,esavjetovanja, a imaju 5000 stanovn. O statistiki rada da ne govorim,i tri mjeseca prošćenja dobivaju t1 hahaha,to bi bilo od mene sve za ovaj post o hmp t1 pregrada.sretno svima i sto manje da trebate t1.

i još samo ovo u prilog neki će se pronaći u tome.

Jučerašnjom objavom Ministarstva zdravlja o ustroju Hitne službe i službeno je objavljeno ono o čemu se do sada tek neformalno pričalo posljednjih nekoliko dana. Zbog toga, oko ustroja Hitne službe u Zagorju nisam želio davati službene izjave, a pogotovo ne nasjedati na provokacije pojedinaca, koji su svojim načinom rada samo štetili realizaciji cjelokupnog projekta. Istina je da nakon novog ustroja, Krapinsko – zagorska županija ima najbolju mrežu Hitne službe na području Hrvatske, po najvišim europskim standardima – pa čak i iznad njih. Nažalost, pojedinci su na ovoj temi pokušavali skupljati jeftine političke poene, nepotrebnim dizanjem panike u javnosti, plašenjem ljudi s ukidanjima – pa i ukidanjima onoga što uopće nije postojalo. Na ovakvim temama ne bi smjelo biti političkih podjela, već bi svi zainteresirani akteri morali pronaći zajednički jezik te složno braniti interese našeg kraja.

Pozzz. Do sljedećeg posta a to će bit tema dobivanje posla u hmp t1
Evidentirano
mojca
Jr. Member
**

« Odgovor #14 : 03.11.2016. 12:46:34 »

Radosna vijest  Smiley Smiley

Punkt hitne medicinske pomoci T1 0-24h,u Pregradi pocinje sa radom 15.11.2016,.

Hvala svim gradanima Pregrade i okolice

P.s. I da cim manje moramo zvat broj 194;))))
« Zadnja izmjena: 03.11.2016. 12:51:44 mojca » Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.062 sekundi uz 18 upita.