Pregrada.info
20.01.2018. 06:15:02 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

www.pregrada.info   Forum   Pomoć Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: "Lijepom našom" u Pregradi  (Posjeta: 3067 )
pregracan30
Newbie
*

« : 10.02.2016. 13:51:19 »

Link na članak: "Lijepom našom" u Pregradi

Pozdrav
Zasto se po Pregradi prica da su karte podijeljene povlastenim osobama, a samo nekolicina je mogla kupit
Evidentirano
marlon
Jr. Member
**

« Odgovor #1 : 11.02.2016. 21:16:42 »

Malo offtopic, "sve je super i sve je okej", makar nema veze s nogometom, ali nije mi baš poznata ev. tajna veza celzijuske i Pregrade odn., Zagorja. Dobra strana je kaj je popevala "Veselo, veselo zagorci" mesto npr., turbokantrimega(s)hita "Kara-kara-karanfili", ali me (sudeći po lajnapu po kojem kak
 da se štela uprizoriti kakti nekakva estradno-folklorna repka Zagorja) malo čudi da se u njoj nije našlo mesta za susede topličane, točnije, KUD "Zlatko Baloković", makar s nekom svojom sekcijom..Šala mala, nije uskogrudni, zločesti lokalpatriotizam, uostalom, valjda i za to postoji razlog.. Wink
Evidentirano
pregracan
Sr. Member

Vinum et pueri verices

« Odgovor #2 : 12.02.2016. 17:32:55 »

...a kakve veze Pejaković ima sa pregradskim krajem...osim kaj ga neko voli slušati, samo slušati...isto tak neko voli Nives gledati, samo gledati...mislim da bu se snimala emisija i negdje oko Bedekovčine pa bu možda KUD iz KT tam nastupal...
Evidentirano

Sapienti sat
marlon
Jr. Member
**

« Odgovor #3 : 12.02.2016. 20:02:22 »

Maš praf, u tom smislu nema razloga da se uz spomenute nisu pozvali npr., Mato Bulić, Škoro, Grdović &co "za slušati", i recimo Bačićka i Rozga "za gledati", pa kad je bal nek je maskenbal ak ne i dernek, tim više kaj sam siguran da h Zagorju maju svoju vjernu publiku.
Moram priznat, baš nisam  fan tog Uvodićevog estradnog kičerskog putujućeg cirkusa zvanog  "Lijepom našom", ali okej, narodu to treba, prilika je to malim sredinama da se pokažeju, emisija je popularna, ko sam ja da tu sudim. Istina, lagal bi kad bi rekel da tu i tam, više usput neg' ciljano nekaj i ne pogledam,  i baš se (vezano uz ovo gore) sečam jene iz, čini mi se, Kastva, kad je uz "domaće" ko gost nastupil  i Halid s neizbježnom Lavandom na verandi. Meni su se pak taj put dopali opatijski "Koktelsi", napravili su zbilja pravi, zajebantski štimung koji se super uklopil u lokalnu priču. Zato mi se i čini da bi lokalci trebali takvu priliku iskoristiti za promociju  domače ekipe, konkretno, kajkavcof, pa mi se tu više uklapaju  Pepelko, Žiga, Kajde ili čak La gef, zakaj ne (makar anplagd, uz tamburice Cheesy) neg' Celzijuska i Pejaković. Ali okej, manje-više, svi relevantni su ipak tuj, ne treba cjepidlačiti. I razme se da bum ovu emisiju pogledal ciljano, ipak su to moji zagorci i susedi.
Kaj se topličana tiče, s obzirom dokazanu dugovječnost emisije i nebi se čudil da zarola još par krugova lijepom našom, od Prevlake pa do Dunava, i na kraju dojde i h Bedekovčinu ili, kaj ja znam, h Gubaševo.. Afro .. Ja ti baš oko toga ne paničarim. Wink
Evidentirano
marlon
Jr. Member
**

« Odgovor #4 : 12.02.2016. 20:18:39 »

Bajdvej, malo pretjeruješ s celzijuskom u smislu potencijalne atrakcije..Samo u jenoj tramvajskoj prikolici devetke ili četrnajstice, ili separeu kakvog zagorskog kafića našel buš puc koje ju u svakakvim smislovima šijeju..Stvar je jedinu pakiranju i egu,  ona je našla ambalažu koja mami potencijalne kupce h tržišnom segmentu koji je navek tražen, egzibicionizam joj je spiritus movens a o sadržaju bi se dalo sikak. Wink
Evidentirano
zvonko
Newbie
*

« Odgovor #5 : 22.02.2016. 15:03:04 »

Sama emisija je OK još mogu prožvakati Pejakovića jer pjeva svoje poznate pjesme, ali Celziusica KATASTROFA upropastila našu lijepu pjesmu. Nije mi jasno zakaj ju Uvodić toliko gura. Interes urednika ili samo pojava bez glasa. Nemojte više. Pa čak su i učiteljice bile za pet klasa bolje. Skidam kapu jedinom i neponovljivom Končiću. Naši standardno dobri Smiley A i Barbara je super otpjevala. Nek se zna tko je tata. Za emisiju -5 zbog Niveeeeeesssssssssss.
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.062 sekundi uz 18 upita.