Pregrada.info
24.04.2018. 03:21:01 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

www.pregrada.info   Forum   Pomoć Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: U Pregradi postavljeni mjerači brzine  (Posjeta: 3458 )
zeljko
Newbie
*

« : 01.12.2015. 21:37:36 »

Link na članak: U Pregradi postavljeni mjerači brzine
Potreban je i mjerač brzine kod poljoprivredne apoteke "PLOD" jer tamo djeca prelaze cestu preko pješačkog prijelaza i odlaze u školu.Mnogi automobili ne žele stati, a niti ne pririmjećuju djecu niti odrasle koji čekaju "na red" za prijelaz preko pješačkog.A o brzini da i ne govorimo!!!
Evidentirano
vincimus
Moderatori stranica
Full Member

« Odgovor #1 : 02.12.2015. 13:46:53 »

Napisao sam na facebooku, ali evo i ovdje - možda netko od odgovornih vidi:

Lijepo da su to napravili, ali moram primijetiti kako stvari baš i nisu pravilne. Mjerač upozorava na brzinu iznad 40 km/h, ali s niti jedne strane nema znaka koji zbilja ograničava brzinu na 40. Ako nema znaka, ograničenje kroz naseljeno mjesto je 50, dakle, treba dodati te znakove.
Evidentirano

Tko tebe kruhom, ti njega čvarcima.
zeljko
Newbie
*

« Odgovor #2 : 02.12.2015. 18:03:50 »

Slažem se da kroz cijelu Pregradu  bude 40km/h..!Ali bih svejedno apelirao na nadležne da se nešto pokrene i napravi kod pješačkog prijelaza preko puta diskonta "Posavec i pokraj poljoapoteke u ulici Stjepana Radića jer je to prestrašno i voze se ko manijaci preko 90-100km/h. Tamo puno djece prelazi cestu kada idu u školu i iz škole..Naveo sam u prvom postu šta se dešava,čak i ja sa svojim djetetom nisam par minuta mogao prijeći pješački prijelaz, jer mi nitko nije htio stati!!Čak  je i jedan auto prozujao pored nas umjesto da stane..Prestrašno!!!!
Evidentirano
mamma
Newbie
*

« Odgovor #3 : 03.12.2015. 09:44:59 »

Na zajedničku inicijativu Grada Pregrade, Mjesnog odbora Pregrada i Pregrada Vrhi, od strane Hrvatskih cesta d.o.o. postavljeni su mjerači brzine na dijelu dionice D-206, u Ulici Ljudevita Gaja.....

Moram dodati i na inicijativu Dječjeg gradskog vijeća Grada Pregrade.
Lp svima
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.053 sekundi uz 18 upita.