Pregrada.info
19.11.2017. 14:52:00 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

www.pregrada.info   Forum   Pomoć Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: WTF?? Pips chips& videoclips  (Posjeta: 4741 )
mojca
Jr. Member
**

« : 28.08.2015. 18:16:10 »

Dovedite mi ,otkrijte mi ko je predlozio gostovanje tog benda,tko su oni opce koju pjesma je njihova zadnja izdana ,wtf??? Ljudi pa vi neznate poso ocito napravit bar jedan dan u godini kako se rade pare sa koncertima , sta ljude privlaci ,sta je trenutno in ,tko radi pareee , i skuplja hiljade ljudi na koncertima ,pa pogledajte programe ostalim mjesta sela opcina u kzž koje izvođace su imali ,
Taj covjek ili grupa sve mrzi sto je moderno,pa pare i ljude ,
Evidentirano
duffman
Newbie
*

« Odgovor #1 : 29.08.2015. 13:37:08 »

Evo recimo ja sam baš oduševljen kaj dolaze Pipsi, kao i dosta mojih prijatelja.
Koga god da se dovede bilo bu puno ljudi ko ti koji misle da ljudi koji su doveli Pipse ne znaju raditi svoj posel, a zapravo je stvar tvojeg glazbenog ukusa.
Smiley
Nije da Porin nekaj previše predstavlja, ali pips chips & videoclips su dobili Porina 2013. za najbolji rock album godine. Dosta se vrte i po radiju, ali ocito ne slušaš takve stanice. Smiley
Evidentirano
pregracan
Sr. Member

Vinum et pueri verices

« Odgovor #2 : 29.08.2015. 15:54:30 »

Mojca...za tvoj glazbeni ukus su u subotu NAVIHANKE...
Evidentirano

Sapienti sat
Zita
Newbie
*

"Alea iacta est"

« Odgovor #3 : 29.08.2015. 15:54:48 »

a ja ću na to reć WTF NAVIHANKE I GRUPA BUMERANG U UDARNOM TERMINU SUBOTA NAVEČER Idiot Idiot Idiot Idiot Idiot
Evidentirano
Kamikaza747
Full Member

« Odgovor #4 : 03.09.2015. 15:30:26 »

Ruku na srce ali hrvatska glazbena scena i nije baš nekaj. Svi slušaju Rozgu, Severinu, tu i tam je koji roker i to je to i zato je teško zadovoljiti sve. Pregrada je rokerski grad i mora biti neki rock koncert a Pipsi su dobri tak da ja se veselim, samo kaj je bed malo to kaj su u petak jer u subotu mnogi rade al valjda je takav termin bil.
Evidentirano

Pregaziti ćemo mnogo trupala
prije nego shvatimo
Da ćemo radije maknuti ono što nam smeta
nego uzeti što želimo.
I još više trupala
kako bi shvatili
da je bolje dati
nego uzeti.
ziko555
Newbie
*

« Odgovor #5 : 14.09.2015. 17:04:57 »

pipsčipsinavihanke  jeaaa!
 btw mojca, predloži
Evidentirano
mojca
Jr. Member
**

« Odgovor #6 : 30.09.2015. 18:13:20 »

Sdp ovci a jeste se sposrali ove godine s pipsima
vise ljudi bi peci okupil haha
Evidentirano
rupenstilski
Jr. Member
**

« Odgovor #7 : 30.09.2015. 18:27:47 »

kak to mislis da su se oprostite "sposrali"? a koliko sam primjetio, nije ni pred Ramonom bilo tak puno ljudi...rekao bih 50-50 u omjeru negdje. a gle, muskarci uvijek vole pogledati mlade djevojke u seksi sramotnim hlacicama kako je svojedobno jedan nas svecenik govorio Smiley 8tu naravno mislim na one Navihanke il kak se zovu)
Evidentirano
mojca
Jr. Member
**

« Odgovor #8 : 30.09.2015. 19:38:02 »

Bas sposrali ,sama organizacija sto se tice tog dogadjanja gosti itd,nula bodova to i oni sami znaju,nije to za nas tu, ajde budimo realni, dajte vec jednom ono sta ljudi vole pa nek je seljacija ali to radi pare i ljudi to vole i to je nekima jedina dva dana kad izadju da nesto cuju,preg je bila puna do 11h cim su poceli pipsi bezi sve u pic mat a. I mladjima nesto nije bilo to se vidi po broju mladih ljudi,a da su bubnuli zecica jos 3 h trg i preg bi bila puna i jos vise bi ljudi trosili, nemojte sad opet pisat imo si navihanke itd nek priznaj turist zajednc se sposrala do kraja i opet bu nije bilo para ma da ima para samo se neda za to,ili ce krivit kisu haha
Evidentirano
mr. green
Full Member

« Odgovor #9 : 01.10.2015. 08:44:39 »

Nadam se da ti nikad ne budeš u TZ niti Zečić na Branju Grojzdja..  Cheesy
PS - nemaš kaj - vrijeme je bilo idealno za neku manifestaciju!  Idiot
Evidentirano

...šta gledaš? sviraj!...
tada
Newbie
*

« Odgovor #10 : 03.10.2015. 07:38:16 »

ači prva stvar..Točno da na koncertu Pipsa nije bilo previše ljudi, ali nemojmo zaboraviti da je sam koncert bio planiran za PETAK i da je zbog kiše odgođen. Znači sva promocije, svi plakati, radijske najave itd je najavljivala koncert za petak i teško je bilo i očekivati da će se onda u subotu pojaviti hrpa ljudi, kad nešto odgađaš nije to više to, znam dosta ljudi koji su planirali doći u petak , al u subotu nisu, jer su znali da su Navihanke, a to je htjeli mi priznati ili ne većinom drukčije publika.  Pa cijeli koncept bio da se u petak ide sa rockom, a u subotu  sa domaćom muzikom,  što je na kraju i odrađeno i bilo je uspješno, tako da definitivno ne stoji da se je to zanemarilo. Uostalom Samo Branje je oduvijek takvo da ima za svakoga ponešto, jedan Dan rock , jedan da domaće, jedina je promjena što je prije domaće bilo u petak, a rock u subotu ( prošle dvije godine na rock koncertima je bio pun trg)…  Ne možemo i smijemo muziku gledati samo kroz komercijali aspekt, jer valjda ima i nešto drugo, pa bar Pregrada se je uvijek ponosila sa rock tradicijom.

A rječnik Mojce ne bi komentirao..stvarno žalosno da jedino kaj ima reći o Branju grojzdaja je da se netko „sposral“. Zanemarujući trud svih, ljudi, udruga, klubova,  Dječjeg vrića, škola, mjesnih odbora, komunalnog društva,  pa i Grada koji su po njoj samo sdpovci…Ali dežurnih kritičara je uvijek bilo i bude, bilo bi lijepo da se svi uključite pa nam svojim idejama date neke nove stvari, kojima je i ova Berba ipak obilovala…
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.057 sekundi uz 18 upita.