Pregrada.info
19.11.2017. 14:49:35 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

www.pregrada.info   Forum   Pomoć Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: IGRALIŠTE  (Posjeta: 1830 )
plemko
Full Member

« : 13.08.2014. 20:34:02 »

na gradskoj stranici pročitao sam da je grad pregrada u cigrovcu otkupio zemljište za nogometno igralište!!!
pa se pitam kako grad nema za asfaltiranje nerazvrstanih cesta,šodranje nerazvrstanih cesta,postavljanje javne rasvijete (osim oko vikendica i kljeti),uređenje autobusnih stanica za dijecu a ima za izgradnju igrališta?Huh? Undecided Undecided Embarrassed
Evidentirano

LUD JE SAMO ONAJ ČIJA SE LUDOST NE POKLAPA SA LUDOŠĆU VEĆINE!
pregracan
Sr. Member

Vinum et pueri verices

« Odgovor #1 : 14.08.2014. 08:51:56 »

...pa ak ima Pavlovec mjesto za predizborne skupove napravio HDZ, treba to isto imati i Cigrovec, izgradit će SDP... Wink Wink Wink zanimljivo...a i logično...kam postaviti šator...
Evidentirano

Sapienti sat
mikas
Full Member

« Odgovor #2 : 14.08.2014. 18:32:14 »

Nemrem vjerovat pa kaj nisu vilma i hajdinjak kupili zemlju za izgradnju igrališta u cigrovcu prije prošlih izbora pa na neki tranik je sam hajdinjak zapiknul tablu sa natpisom da ga je otkupil grad Pregrada.A ovo nam stvarno netreba nemamo za ceste,javnu rasvjetu po selima,uređenje prostora po selima gdje su kontejnneri za smeće a mi trošimo novac na ovakve stvari,zakaj onda svako selo nema nogometno igralište ?
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.049 sekundi uz 18 upita.