Pregrada.info
22.11.2017. 13:59:51 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

www.pregrada.info   Forum   Pomoć Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Čekam UZOR  (Posjeta: 2561 )
pregracan
Sr. Member

Vinum et pueri verices

« : 29.07.2014. 16:25:47 »

Gospodarenje otpadom (reciklažna dvorišta ili kante) je već trebalo započeti, ali u Pregradi još ništ od toga. Glavno da gradonačelnik i elita sakuplja jednom godišnje krupni otpad i uz to se slika. Čekam UZOR udrugu građana da malo počne razmišljati i bockati o toj temi. Čekam da se gradonačelnik slika u reciklažnom dvorištu i da meni bude odvoz otpada (komunalnog) jeftinije.
Evidentirano

Sapienti sat
pregrada
Jr. Member
**

« Odgovor #1 : 30.07.2014. 10:55:03 »

Daj se informiraj ....
http://www.pregrada.hr/story.php?id=768
 Afro Afro
Evidentirano
pregracan
Sr. Member

Vinum et pueri verices

« Odgovor #2 : 30.07.2014. 15:47:59 »

...a ti znaš čitati TO JE PLAN, a ja već sada želim ispravmo gospodariti otpadom...daj seosvrni oko sebe Krapina, Krapinske toplice, Hum već rade na tome, a mi imamo samo plan...mislim da je bio i nekakav zakonski rok za gospodarenjem otpadom...

Evidentirano

Sapienti sat
darko
Full Member

« Odgovor #3 : 30.07.2014. 16:01:49 »

...a ti znaš čitati TO JE PLAN, a ja već sada želim ispravmo gospodariti otpadom...daj seosvrni oko sebe Krapina, Krapinske toplice, Hum već rade na tome, a mi imamo samo plan...mislim da je bio i nekakav zakonski rok za gospodarenjem otpadom...

znam da buš ti opet po svom, no zakaj prije nisi htio ispravno gospodariti otpadom? , možda jesi, al to nisi pisal po forumu, ako jesi isprika
plan gospodarenja otpadom trebal je biti odavna napravljen, sad kad je opet ni dobro
zakonski rok je bio  1.7., a sad bu opet ispalo da branim nekoga po nekim linijama, ali za to se zna vec podosta godina, bilo bi puno lakše da je davno netko s tim započeo, a u konačnici, zaboravi zakonske obaveze, kaj prije nikome u Gradu nije to bila potreba nevezano za zakonske obaveze?
i kao što sam naziv teme kaže, opet nekog čekaš da se pokrene, pa daj ti pokreni nekaj, osim naravno tu na forumu iz udobnosti svojeg stolca i u zaštiti virtualnog svijeta
« Zadnja izmjena: 30.07.2014. 16:03:38 darko » Evidentirano
pregracan
Sr. Member

Vinum et pueri verices

« Odgovor #4 : 30.07.2014. 19:23:23 »

...ja osobno nebum boce, plastiku, papir, tekstil bacil bilo kuda...imam nazovi reciklažne kontejnere kod OŠ i SŠ te ZTC-a, a plastiku i staklo prodam u ROTO... ja se brinem za našu mladost ili za one osobe koji nemaju prijevozno sredstvo da bace u određene kontejnere...ali propisi su propisi...
Evidentirano

Sapienti sat
plemko
Full Member

« Odgovor #5 : 30.07.2014. 20:33:11 »

znam da buš ti opet po svom, no zakaj prije nisi htio ispravno gospodariti otpadom? , možda jesi, al to nisi pisal po forumu, ako jesi isprika
plan gospodarenja otpadom trebal je biti odavna napravljen, sad kad je opet ni dobro
zakonski rok je bio  1.7., a sad bu opet ispalo da branim nekoga po nekim linijama, ali za to se zna vec podosta godina, bilo bi puno lakše da je davno netko s tim započeo, a u konačnici, zaboravi zakonske obaveze, kaj prije nikome u Gradu nije to bila potreba nevezano za zakonske obaveze?
i kao što sam naziv teme kaže, opet nekog čekaš da se pokrene, pa daj ti pokreni nekaj, osim naravno tu na forumu iz udobnosti svojeg stolca i u zaštiti virtualnog svijeta

je pregračan,ti nekaj pokreni...a kad pokreneš onda pozovi gradsku vlast da se slika s tobom 2Funny 2Funny
je znalo se i za one vlasti ali to dokazuje da ovi nisu niš sposobniji od onih jedino su znali dati izraditi nekakav plan i to masno platili našim novcem.
živim 2 km od centra i tek sam prije 3 mjeseca dobio kantu za odvoženje otpada,a kroz 2-3 godine bum valda dobil i kante za sortiranje otpada!
od svih susjednih opčina mi smo najlošiji po ophođenju s otpadom ali i po puno drugih stvari jedino nam slikanje i hvalisanje nevažnim stvarima ide.
Evidentirano

LUD JE SAMO ONAJ ČIJA SE LUDOST NE POKLAPA SA LUDOŠĆU VEĆINE!
pregracan
Sr. Member

Vinum et pueri verices

« Odgovor #6 : 30.07.2014. 21:45:12 »

...ja ti nisam od onih kaj se slikaju...postavil sam pitanje udruzi UZOR (Udruga Za Održivi Razvoj)...koliko znam neke općine i gradovi nemaju kante nego vreće za sortiranje otpada...
Evidentirano

Sapienti sat
khostic
Newbie
*

« Odgovor #7 : 04.08.2014. 08:41:11 »

Krapina je krenula, 1 kanta za komunalni (miješani) otpad, ostalo vrećice. U Križevcima razdvajaju na isti način i to već nekih 5 godina.
Evidentirano
pregracan
Sr. Member

Vinum et pueri verices

« Odgovor #8 : 08.08.2014. 12:17:57 »

...dobili vrećice žute i plave...krenulo je Afro Afro Afro Afro
Evidentirano

Sapienti sat
 Str: [1]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!
Stranica je generirana za 0.049 sekundi uz 18 upita.